STRONY WWW

Projektowanie stron www

 

Wchodzisz na stronę www i… uciekasz w popłochu. Odstrasza layout, kiepska nawigacja, niedziałające linki. Najwidoczniej właściciel strony nie miał do czynienia z firmą Graficzny Projekt i uznał, że zaprojektowanie sprawnie funkcjonującej strony internetowej nie wymaga dużego nakładu pracy. Może i nie wymaga – ale wymaga intuicji i empatii: osoba zajmująca się tworzeniem stron www musi dostosować swój projekt do oczekiwań potencjalnego internauty odwiedzającego serwis.

Przeglądając nasze portfolio warto zwrócić uwagę na fakt, że pracujemy dla najrozmaitszych klientów, dzięki czemu umiemy sobie wyobrazić i zwizualizować ich potrzeby i oczekiwania. To sprawia, że projektowanie stron www nie odbywa się w ciemno, metodą prób i błędów, ale przypomina szycie na miarę: wiemy jak działać, żeby klient był usatysfakcjonowany.

Zobacz portfolio naszych realizacji

Tworzenie stron www

 

Strona www – wizytówka firmy, portal szeroko otwierający się przed klientami, kontrahentami czy ciekawskimi – musi być przyjazna i estetyczna. Tworzenie stron www ma w sobie coś z projektowania miasta idealnego: staramy się zaprojektować przestrzeń, w której dobrze czuć się będą internauci w różnym wieku, o różnych upodobaniach i potrzebach.

Nasza firma oferuje pakiety podstawowy, złożony i rozbudowany. Dzięki trafnemu wyborowi pakietu, podejmiesz decyzję ułatwiającą ci pozyskanie atrakcyjnej strony www dostosowanej do potrzeb twoich oraz osób stronę odwiedzających.

©2016 GRAFICZNY PROJEKT. ALL RIGHTS RESERVED.