POLIGRAFIA

Robimy między innymi:

druk | opakowania | projekty graficzne | gadżety marketingowe

Druk

druk-graficznyprojekt

W dobie wszechobecnej reklamy, każdy stara się zostać zauważony i zapamiętany.Potrzebujesz materiałów reklamowych lub handlowych? Nie drukuj ich w tysiącach – wydrukuj tyle, ile potrzebujesz w danym momencie. Na stronie poniżej umieściliśmy bardzo przejrzysty cennik. Możesz tam również wybrać spośród wielu dostępnych rozmiarów druku. Jesteśmy gotowi wydrukować dla Ciebie w różnych rozmiarach:

– ulotki reklamowe krojone (Ulotka A6, A5, DL i A4)

– ulotki reklamowe składane (Ulotka 2xDL, A4, A3, 4xA4)

– wyróżniające się wizytówki

– przejrzyste i dobrze rozplanowane plakaty (plakat A3, A3+, A2, B2, A1, B1)

– wielkie banery reklamowe

Opakowania

Specjalizujemy się w projektowaniu opartym na koncepcji, analizie i strategii. To co nas wyróżnia to troska o detale i wizualna czystość projektów. Dostarczamy przemyślany, dobry design, który odzwierciedla istotę marki, przyczyniając się do jej wzmocnienia, a tym samym rozwoju i sukcesu. Dobre opakowanie spełnia parę funkcji: chroni produkt, sprzedaje i ma wywoływać emocje. Dlatego doradzamy w kwestiach kształtu i formy opakowania.

 

Jesteśmy w stanie zaprojektować i zaproponować szatę graficzną, która wynika ze strategii, opiera się chwilowym trendom i podkreśla walory zarówno produktu, jak i całej marki. Naszym partnerem handlowym jest najlepsza w tej branży firma na rynku. Jeśli zlecasz produkcję opakowań handlowych poza swoją firmą, szczególnie hurtową, możesz być pewny, że obniżymy koszt produkcji każdej jednostki. Zadzwoń i opowiedz nam jak możemy Ci pomóc!

graficzny projekt-projektowanie opakowań

Wykonanie projektów graficznych

projkety-graficzne

Częścią kampanii reklamowych są profesjonalnie wykonane produkty promocyjne, takie jak banery reklamowe, artykuły sponsorowane czy też ulotki i plakaty. Oferujemyzaprojektowanie i stworzenie różnych materiałów reklamowych na miarę Twoich oczekiwań! Z wielką łątwością przychodzi nam:

– tworzenie banerów reklamowych
– tworzenie ulotek reklamowych
– tworzenie plakatów reklamowych
– tworzenie broszur i katalogów reklamowych

Gadżety marketingowe

Nadanie produktowi odpowiedniej rozpoznawalności niesie ze sobą wiele korzyści zarówno dla jej właściciela, jak i dla klienta. Agencja kreatywna Graficzny Projekt zajmuje się brandingiem, czyli w skrócie kształtowaniem wizerunku marki, budowaniem jej rozpoznawalności oraz utrwalaniem pozytywnych skojarzeń z nią związanych w umysłach odbiorców.

Po etapie analizy strategicznej oraz opracowaniu tożsamości marki, projektujemy jej zewnętrzne sygnały:

– nazwa

– kolorystyka

– typografia (czyli charakterystyczne dla marki czcionki)

– logotyp (nazywany też logo, znakiem marki, lub znakiem graficznym)

– claim, czyli główny slogan marki

Zgodnie z Twoimi wymaganiami zaprojektujemy dla Ciebie również szereg innych rzeczy:

– UI & UX Design

– prezentacje multimedialne

– infografiki

– grafika do social media (np. cover page do fan page na Facebook’u, albo Twitter’a)

gadzety-reklamowe

Zostaw numer do siebie, albo skontaktuj się ze nami bezpośrednio. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dobieramy najlepszą możliwą ofertę.

Negocjujemy dla Ciebie najlepsze stawki.

Kontakt

©2016 GRAFICZNY PROJEKT. ALL RIGHTS RESERVED.