SKLEPY

Tworzenie sklepów internetowych

Popularność sklepów internetowych od wielu lat utrzymuje się na stałym, wysokim poziomie. Polacy przywykli do robienia zakupów online. Nawet jeśli wciąż lubią odwiedzać galerie handlowe, często robią to tylko po to, żeby towar obejrzeć w realu, a nabyć w wirtualu. Po takim naocznym stwierdzeniu jak wygląda/smakuje/działa to, co chcą kupić, rzucają się w wir poszukiwań odpowiedniego sklepu w sieci.

Już choćby dlatego tworzenie sklepów internetowych warto powierzyć profesjonalistom. W całym przedsięwzięciu chodzi o to, żeby klient do sklepu zajrzał i został na dłużej. Przygotowanie sprawnie funkcjonującego programu wspomagającego sprzedających i kupujących to absolutne minimum na drodze do osiągnięcia komercyjnego sukcesu.

Dlaczego sklepy internetowe?

Pierwszy polski sklep internetowy został stworzony już 18 lat temu. Przez te lata postrzeganie zakupów internetowych zmieniło się z ciekawostki na nieodłączny aspekt naszego życia. Dopiero kilka lat temu rynek e-commerce nabrał takiej popularności w naszym kraju. Ciężko jest spotkać internautę, który choć raz nie zrobił zakupów, przez którąś z dostępnych platform sprzedażowych. W taki sposób rosnąca popularność tego rynku, pozwoliła naszej agencji na budowanie marki w tym kierunku.

Z własnych doświadczeń wiemy jak ważne jest, odpowiednie zaprojektowanie a w późniejszym etapie zoptymalizowanie sklepu, tak aby działał on bez zarzutów i przynosił odpowiednie korzyści. Najważniejsze dla nas to sukces odnoszony przez naszych klientów, ponieważ ich poprawiający się wizerunek w sieci jest dla nas najlepszą wizytówką.

Projektowanie sklepów internetowych

Sklep internetowy musi wychodzić naprzeciw potrzebom swoich potencjalnych klientów. Musi być na tyle funkcjonalny, żeby każdy użytkownik poruszał się po nim intuicyjnie i zawsze docierał do produktów, których poszukuje. W grę wchodzi także dostosowanie szablonu do wersji mobilnej, tak aby nabywcy mogli kupować przy użyciu smartfonów.

Projektowanie sklepów internetowych jest więc wyzwaniem i nie powinno się go zlecać byle komu. Nasza firma daje wybór: pakiet standardowy, rozbudowany i skomplikowany. Jeśli chcesz się zadomowić w sieci na dłużej i stworzyć często odwiedzane miejsce oraz rozpoznawalną markę – trafiłeś we właściwe miejsce.

Pomagamy Ci tworzyć działający biznes!

©2016 GRAFICZNY PROJEKT. ALL RIGHTS RESERVED.